KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819012
nr 1481 9012
Olavi Laine
(f. 1922)
Oljemålning, Olavi Laine (f. 1922), "Målning som mitt liv". Signerad, daterad 1977, oramad. Olja på duk, 60x81 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:44:33
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr